Nejvyšší správní soud
      
ROZHODNUTÍ SPRÁVNÍCH SOUDŮ
Soud
Spisová značka
/
Spisová značka (vcelku):
Rozšířené hledání
NOVINKY E-MAILEM

Soudci dočasně přidělení

2021 

Mgr. Petr Šebek (*1977)

soudcem od roku 2009
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. 2021 do 28. 2. 2022

 

Mgr. Tomáš Kocourek, Ph.D. (*1982)

soudcem od roku 2013
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 4. do 30. 9. 2021

 

2020 

Mgr. et Mgr. Lenka Bahýľová, Ph.D. (*1981) 

soudkyní od roku 2018
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2021

 

Mgr. Zuzana Břízová (*1974)

soudkyní od roku 2005
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2020

  

JUDr. Ondřej Sekvard, Ph.D. (*1981)

soudcem od roku 2011
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2020

 

Mgr. Ing. Vladimír Doležal (*1969)

soudcem od roku 2010
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2020

 

2019

Mgr. Aleš Sabol (*1973)

soudcem od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. 2019 do 29. 2. 2020

Mgr. Barbora Berková (*1979) 

soudkyní od roku 2008
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. 2019 do 29. 2. 2020

 

Mgr. Ing. Veronika Baroňová (*1978) 

soudkyní od roku 2012
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2019

 

Mgr. Gabriela Bašná (*1973)

soudkyní od roku 2004
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 3. do 31. 8. 2019

 

JUDr. Viktor Kučera (*1976)

soudcem od roku 2012
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2019

 

2018

Mgr. Simona Hájková (*1967)

soudkyní od roku 1995
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2018

 

JUDr. Viktor Kučera (*1976)

soudcem od roku 2012
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2018

 

JUDr. Ladislav Derka (*1960)

soudcem od roku 1992
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2018
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 2. 1. do 30. 6. 2018

 

Mgr. Kamil Tojner (*1972) 

soudcem od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 2. 1. do 30. 6. 2018

 

2017

Mgr. Pavlína Vrkočová (*1972)

soudkyní od roku 1999
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2017

 

Mgr. Ing. Petr Šuránek (*1980) 

soudcem od roku 2012
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2017

 

2016

Mgr. Petra Weissová (*1969)

soudkyní od roku 1996 
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. do 29. 2. 2016
soudkyní Nejvyššího správního soudu od roku 2016

 

Mgr. Marek Bedřich (*1968)

soudcem od roku 1995
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2016

 

2015

Mgr. Michaela Bejčková (*1978)

soudkyní od roku 2009
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2015
soudkyní Nejvyššího správního soudu od roku 2016

 

Mgr. Petr Hluštík (*1977)

soudcem od roku 2006
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2015

 

JUDr. Milan Podhrázký (*1980)

soudcem od roku 2010
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2015
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2018

 

Mgr. Petr Sedlák (*1979) 

soudcem od roku 2010
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2015

 

Mgr. Zora Šmolková (*1971)

soudkyní od roku 2006
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2015

 

Mgr. Jitka Zavřelová (*1978)

soudkyní od roku 2010
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2015

 

2014

Mgr. Petra Weissová (*1969)

soudkyní od roku 1996 
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2014

 

Mgr. Jana Jurečková (*1972)

soudkyní od roku 2000
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2014

 

JUDr. Naděžda Řeháková (*1955)

soudkyní od roku 1992
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2014

 

Mgr. Jana Brothánková (*1953)

soudkyní od roku 1992
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2014
soudkyní Nejvyššího správního soudu v letech 2014 až 2019

 

JUDr. Tomáš Foltas, Ph.D. (*1977)

soudcem od roku 2007
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2014
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2014

 

2013

JUDr. Mgr. Hynek Baňouch, Ph.D. (*1972)

soudcem od roku 2009
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. do 28. 2. 2014 

 

2012

JUDr. Jan Vyklický (*1949)

soudcem od roku 1974
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 2. do 31.12. 2012
soudcem Nejvyššího správního soudu v letech 2013 až 2018

 

JUDr. Jan Rutsch (*1967)

soudcem od roku 2002
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2012

 

2011

JUDr. Jan Vyklický (*1949)

soudcem od roku 1974
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 8. 2011 do 31. 1. 2012

 

Mgr. Jiří Gottwald (*1973

soudcem od roku 2001
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2011

 

2010 

Mgr. Ondřej Mrákota (*1974)

soudce od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 31. 12. 2010
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2013

 

Mgr. Alexandr Krysl (*1976)

soudcem od roku 2004
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2010

 

Mgr. Tomáš Zubek (*1973)

soudcem od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2010

 

2008

JUDr. Jiří Palla (*1973)

soudcem od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 10. 2008
do 31. 12. 2009
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2010

 

JUDr. Věra Šimůnková (*1954)

soudkyní od roku 1992
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 4. do 30. 6. 2008

 

2007

JUDr. Jakub Camrda, Ph.D., LL.M. (*1973)

soudcem od roku 2006
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 7. do 30. 11. 2007
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2007

 

JUDr. Jan Dvořák (*1959)

soudcem od roku 2002
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 4. do 30. 9. 2007

 

Mgr. David Hipšr (*1974)

soudcem od roku 2001
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 6. 2007
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2010

 

Mgr. Ing. Radovan Havelec (*1970)

soudcem od roku 1996
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 31. 12. 2007
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2008

 

2006 

JUDr. Ladislav Hejtmánek (*1974)

soudcem od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 6. do 31. 12. 2006

 

JUDr. Jan Rutsch (*1967)

soudcem od roku 2002
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 4. do 30. 9. 2006

 

2005

JUDr. Milada Haplová (*1951)

soudkyní od roku 1975
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 15. 11. 2005
do 31. 12. 2006

 

Mgr. Eva Šonková (*1976)

soudkyní od roku 2003
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 5. 10. 2005
do 30. 3. 2006
soudkyní Nejvyššího správního soudu od roku 2007

 

JUDr. Jaroslav Hubáček (*1946)

soudcem od roku 1994
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 4. do 30. 9. 2005
soudcem Nejvyššího správního soudu v letech 2006 až 2016

 

Mgr. Daniela Zemanová (*1971)

soudkyní od roku 2001
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 3. do 31. 8. 2005
soudkyní Nejvyššího správního soudu v letech 2006 až 2018

 

2004

JUDr. Jiří Vyvadil (*1954)

soudcem od roku 2000
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 10. 2004

do 31. 3. 2005

soudcem Nejvyššího správního soudu v letech 2005 až 2006

 

JUDr. PhDr. Karel Šimka, PhD., LL.M. (*1973)

soudcem od roku 2001
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 10. 2004
do 31. 3. 2005
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2005

 

JUDr. Jan  Passer, PhD., LL.M. (*1974)

soudcem od roku 2001
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 9. 2004
do 31. 8. 2005
soudcem Nejvyššího správního soudu od roku 2005

 

JUDr. Věra Šimůnková (*1954)

soudkyní od roku 1992
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 5. do 31. 12. 2004   

 

JUDr. Hana Pipková (*1948)

soudkyní od roku 2002
soudkyně dočasně přidělená k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 4. do 30. 9. 2004

 

JUDr. Zdeněk Pivoňka (*1946)

soudcem od roku 1992
soudce dočasně přidělený k Nejvyššímu správnímu soudu od 1. 1. do 30. 4. 2004JUDr. Ondřej Sekvard, Ph.D.

Poslední aktualizace: 01.09.2021

Aktuality

Předsedou Nejvyššího správního soudu bude příštích deset let Karel Šimka

Prezident České republiky Miloš Zeman dnes jmenoval předsedou Nejvyššího správního soudu Karla Šimku. Funkce se ujímá na dobu 10 let.

JEDNÁNÍ SOUDU
Kárná odpovědnost - Kárná odpovědnost soudců
Sp. zn.:  11 Kss 2/2022
Datum jednání:  03.10.2022
Kárná odpovědnost - Kárná odpovědnost soudců
Sp. zn.:  11 Kss 2/2022
Datum jednání:  14.11.2022